GLJ LED Jiroskop Topu, Otomatik Başlangıç El Güçlendirici, Dekompresyon Fitness Egzersiz, Eğitim için El ve Kol Kas (Renk: Beyaz)
  • Yenilendi

GLJ LED Jiroskop Topu, Otomatik Başlangıç El Güçlendirici, Dekompresyon Fitness Egzersiz, Eğitim için El

₺ 116.49

Malların miktarı
Stokta

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

◆ Bilek eğitmen topu, kavrama dayanıklılığını, bilek kolunu ve diğer en iyi silahları geliştirmek için çok popüler bir oyuncak ve kan dolaşımını teşvik edebilir, bilek bağlarını güçlendirebilir, yaralanmaları azaltabilir. ♦ Yüksek Kaliteli Uzun Süre Kullanım-kabuk ABS hammaddeden yapılmıştır ve çok dayanıklıdır.Metal hareketi, istikrarlı rotasyon, pürüzsüz deneyim, düşük gürültü. Small Küçük, kompakt ve taşınabilir, her yere götürebilirsiniz. - Kolunu Tekrar Harika Yap .Parmakları, bilekleri, elleri, önkolları, omuzları ve pazı vb. Güçlendirin. ayrıca koordinasyonu ve kan dolaşımını teşvik etmede de faydalı olun. Gyro Gyro ball, gösteri öncesi ısınma için mükemmeldir ve aynı zamanda fitness veya rahatlama için de mükemmeldir.Bilek eğitmen topu, çok popüler bir oyuncak.Özellikler : klasörde klasörde Verimli bileği ağrısı ıslah.* Ellerinizi, bileklerinizi ve önkollarınızı eğitin ve eğitin.Hand El hızını arttırır.Endurance Dayanıklılığı artırın.Sports Spor Eğitimi için daha uygundur.♦ Şartname : Ana malzeme : Silikon kauçuk, çinko alaşımı, polikarbonat, polipropilenboyutu : 70x70x55mmiçerir : bilek kuvveti topu,Bilek kayışı, top çantası ♦ Nasıl kullanılır : 1. Direnç büyük olana ve topun merkezi yuvarlanamayana kadar her iki elin başparmaklarını topun merkezinin ok yönünde itin.2. Topun çekirdeğini her iki elin başparmaklarıyla hızlıca serbest bırakın ve topu elinizle döndürün3. Kürenin döndüğünü hissettikten sonra, bilek topunu yavaşça döndürmek için topu daire benzeri bir şekilde soldan sağa doğru sallayın ve hız atalet ile arttırılabilir Service Servis : 1. Daha fazla stile ihtiyacınız varsa, istediğiniz stili bulmak için lütfen diğer ürünlerimizi tıklayın.2. Satın almadan önce veya sonra herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Main material:
Silicone rubber, zinc alloy, polycarbonate, polypropylene
Size:
70x 70x 55mm
Contains:
wrist force ball,Wrist strap, ball bag
☞☞ How to use:
1. Push the thumbs of both hands in the direction of the arrow of the center of the ball until the resistance is large and the center of the ball cannot roll. :
2. Quickly release the core of the ball with the thumbs of both hands, and turn the ball by the hand :
3. After feeling the sphere rotates, swing the ball from left to right in a circle-like way to slowly rotate the wrist ball, and the speed can be increased with the inertia :
☞☞ Service:
1. If you need more styles, please click our other products to find the style you want. :
2. If you have any questions before or after your purchase, please do not hesitate to contact us. :